Nowe zajęcia

Uprzejmie informujemy, że od dnia 26.10.2017 do grafiku dołączają nowe zajęcia MAMA I MALUSZEK.

Zajęcia Mama i Maluszek to zajęcia przeznaczone dla mam, które chcą zadbać o swoją kondycję fizyczną, nie musząc się martwić o opiekę nad swoim maleństwem, gdyż dziecko można zabrać ze sobą. Zajęcia prowadzone są w luźnej atmosferze,co pozwala w każdej chwili podejść do maluszka aby go nakarmić, przewinąć itp. Wiek dzieci jest zróżnicowany i nie ma ograniczeń wiekowych.

Pierwsze zajęcia 26.10.2017  ZAPRASZAMY

Prow: K.Pytka – Zapisy 609 620 993

Kurs Tańca – Jesień 2017

Serdecznie zapraszamy na WEEKENDOWY KURS TAŃCA UŻYTKOWEGO – jesień 2017 dla początkujących!!!

Jesień w pełni, niebawem szalone zabawy andrzejkowe, sylwestrowe, studniówkowe i nie tylko…
Październik to odpowiedni czas by rozpocząć przygotowania do tak wielu zabaw tanecznych.
Jeśli jednak i nie czujesz się pewnie w tańcu lub chcesz z doszlifować swoje umiejętności ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Pamiętaj że nie są Ci potrzebne absolutnie żadne umiejętności taneczne!! Wszystkiego nauczymy Cię od podstaw!!
Pod okiem wykwalifikowanego i doświadczonego instruktora nauczysz się wielu cennych elementów tańca a czas poświęcony na treningi taneczne nie będzie czasem zmarnowanym.

W programie Kursu: DISCOFOX, 2 na 1, walczyk, poleczka – wszystko od podstaw!

START – 28.10. 2017r. (sobota), godz. 12:15-13:45
Zajęcia trwają 90 minut.
KOSZT: 80 zł od osoby/ 160 zł od pary za miesiąc (4×90 min.)
PROWADZĄCY: Andrzej Urban

Przyjmujemy zapisy zarówno w parach jak i solo ( liczy się kolejność zgłoszeń).

ZAPISY
mail: kpytka8081@gmail.com
sms: 609 620 993
(treść: imię i nazwisko swoje i partnera/partnerki lub dopisek – SOLO , Kurs Tańca Użytkowego).

Dodatkowe informacje pod nr tel: 609 620 993
www.akademia-ruchu.com
www.bodyinbalance.pl

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!!

Kilka informacji

1.Uprzejmie informujemy, że jutrzejsze (05.10.2017) zajęcia WAKE UP! z powodu wyjazdu instruktora zostają odwołane. Za zmianę przepraszamy. 

2. Z dniem 06.10.2017 tj. piątek do grafiku zajęć dołącza dodatkowa godzina porannych zajęć WAKE UP (godzina 09:30)

3. Ze względu na zainteresowanie zajęciami MAMA i MALUSZEK istnieje możliwość reaktywacji tych zajęć. Wstępnie zajęcia planowane są w piątki o godzinie 10:30 (I zajęcia 20.10.2017) Wszystkie chętne mamy zainteresowane takim rodzajem zajęć proszone są o zapisy. Grupa wystartuje jeżeli zbierze się odpowiednia ilość osób. ZAPISY W FORMIE SMS pod numerem telefonu 609 620 993

4. Ponownie przypominamy, że zajęcia KICKBOXING dla dzieci oraz COMBAT/SAMOOBRONA dla dorosłych zmieniły godziny rozpoczęcia:

  • kickboxing 17:30
  • Combat/Samoobrona 18:30

 

 

Nowości

Magdalena MagOO Michalak

Choreograf tańca Dancehall oraz Street Dance oraz Licencjonowany instruktor Zumba, Bokwa&Fitness. Zakochana w tańcu i muzyce od czubków palców po same uszy. Zajęcia z Magdą to prawdziwa fuzja muzyki, tańca, dobrej zabawy i spalonych kalorii. Swoją energią potrafi zarazić największego ponuraka i sprawić, że godzina zajęć będzie najlepszą godziną w ciągu całego dnia 🙂
Prywatnie – jest prawdziwą szczęściarą. Ma czwórkę dzieci, męża, rezolutnego jamnika i wielką pasję. Pasję do szydełkowania.Prowadzi swojego bloga –  http://magoomama.blogspot.com/ . Uwielbia wędrówki po górach, herbatę gruszkową i cieszyć się dobrymi chwilami.

Studio Tańca MagOO to miejsce nastawione na naukę wszystkiego co otacza szeroko pojętą kulturę uliczną czyli Street Dance oraz Dance Hall. To miejsce gdzie każdy czy to duży czy mały zdobędzie wiedzę a przy tym będzie się świetnie bawić w gronie wyjątkowych ludzi. Na zajęciach oprócz tańca dowiesz się o historii tańca i muzyki.Najważniejsze w naszym działaniu jest zarazić każdego miłością do tańca i pomóc w tym, aby każdy odnalazł swój własny styl. Odkryj siebie w tańcu. Daj się ponieść muzyce i emocjom Taniec to nie układ figur, żeby się go nauczyć trzeba go pokochać.

Małgorzata Wojkowska

Absolwentka kierunku wychowanie fizyczne ze specjalnością: gimnastyka korekcyjna w PWSZ w Tarnowie. Studia licencjackie ukończyła z wyróżnieniem za pracę dyplomową. Dalsze kształcenie podjęła w Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, gdzie uzyskała tytuł zawodowy magistra. Instruktor dyscypliny sportu: pływanie. W 2009 r. rozpoczęła współpracę z BOSiR, prowadząc zajęcia nauki i doskonalenia pływania dla dzieci i młodzieży.      Prywatnie żona i mama.  Zainteresowania: rozwój fizyczny i motoryczny, książka, film.

Gimnastyka korekcyjna – zajęcia z gimnastyki korekcyjnej przeznaczone są da dzieci  wieku powyżej 6 lat, w grupach do 10 osób. Są to zajęcia przeznaczone dla dzieci z wadami postawy, m.in. plecami okrągłymi, wklęsłymi, wklęsło-okrągłymi, wadami kolan, stóp. Ruch podporządkowany jest celom terapeutycznym.  Ćwiczenia te są połączeniem  elementów korekcji wad postawy z ruchową aktywnością w formie gier, zabaw.  Zajęcia prowadzone są przez fizjoterapeutę oraz nauczyciela wychowania fizycznego- specjalność gimnastyka korekcyjna.

Zajęcia odbywają się we wtorki, godz. 16.00

Na zajęcia obowiązują zapisy pod nr telefonu 601240610. 

Małgorzata Łaczek-Wójtowicz

Wykształcenie: mgr fizjoterapii, absolwentka AWF w Krakowie

Dodatkowe kwalifikacje i szkolenia:

Instruktor Matwork Pilates, Pilates dla kobiet w ciąży i osób starszych, Pilates zdrowy kręgosłup, Pilates Pelvic Power, Instruktor rekreacji ruchowej, specjalność fitness, nowoczesne formy gimnastyki

Szkolenia:

Open Mind Pilates School, Krakowska Akademia Pilates- Pilates,ELITE POLAND FITNESS SCHOLL- Elite and Friends Stars Show 2, Thera-Band – Academy: Ćwiczenia oporowe i równoważne z zastosowaniem przyborów Thera-Band, Thera-Band Academy: Sensomotoryka, korekcja wad postawy

Doświadczenie zawodowe:

od 2002 roku- instruktor w wielu tarnowskich klubach fitness, m.in. Forma, Com Com Zone, TTKF i

inne: od 2005 roku- wykładowca w PWSZ w Tarnowie,

Joga– trening ten intensywnie wzmacnia ciało, jest połączeniem treningu siły i elastyczności. Równomiernie rozwija całe ciało, angażując nie tylko mięśnie, ale również umysł. Ćwiczenia te mają na celu poprawę postawy ciała, harmonijny rozwój całego ciała, uelastycznienie mięśni i zwiększania ruchomości w stawach, utrzymanie lub poprawę ruchomości kręgosłupa. Świadomy oddech pozwala zredukować poziom stresu, uspokaja umysł.

Prow: M.Łaczek-Wójtowicz

Kilka informacji

 

Dzisiejsze (17.08.2017) zajęcia WAKE UP zostają odwołane. Za zmianę przepraszamy. Zapraszamy na wieczorne zajęcia Asi TRENING OBWODOWY start 20:30

Jednocześnie przypominamy, że od poniedziałku (21.08.2017) Asia i Kasia są na urlopie 🙂 Zajęcia Kasi jednak odbywać się będą bez zmian, zastępstwo poprowadzi Madzia Kuboń.
Natomiast z urlopu wraca Gosia więc zajęcia PILATES też wracają

Zapraszamy!