Opinie

Skorzystałeś z usług Akademii Ruchu? Podziel się z innymi Twoją opinią i wpisz ją w komentarzu do tej strony. Dzięki temu pomożesz innym podjąć prawidłową decyzję a my dzięki niej będziemy mogli podnieś poziom świadczonych przez nas usług.

Jeśli masz jakieś materiały medialne (filmy, zdjęcia) które moglibyśmy zamieścić w naszej galerii, prześlij je na adres brzeska.akademia.ruchu@gmail.com

30 odpowiedzi na „Opinie

 1. Karina mówi:

  Tańczę u Dżipsi od roku, zajęcia prowadzone są profesjonalnie i ciekawie. Uczymy się różnych stylów tańca brzucha, a na zajęciach ladies dance wydobywamy wszelkie pokłady swojej kobiecości nie uciekając od form zabawnych i kabaretowych:) gorąco polecam!!!!:)

 2. Dorota mówi:

  Uczestniczyłam w zajęciach Aerobik/TBC i Step prowadzonych przez Panią Kasię. Wzbogacenie oferty Brzeskiej Akademii Ruchu o te formy fitness to fajny pomysł, strzał w dziesiątkę. Niestety Pani Kasia jako instruktorka tych zajęć to NIE JEST TO… Pani Kasi brakuje kontaktu z ćwiczącymi. W czasie treningu brak jasnych komunikatów dotyczących sposobu wykonywania ćwiczeń. Uczestnikom zajęć wydaje „polecenie”- „SAME” i przestaje ćwiczyć z grupą. Dla mnie to brak profesjonalizmu instruktora. Uważam, że instruktor powinien ćwiczyć z grupą i dla grupy.

  Pani Basia prowadząca Pilates w Brzeskiej Akademii Ruchu to bardzo miła i sympatyczna instruktorka. Ma bardzo ciekawe i oryginalne pomysły. Dba o to aby każde ćwiczenie było wykonane poprawnie i bezpiecznie. Można liczyć na indywidualną pomoc. Na zajęciach stawia na profesjonalizm i dobrą zabawę, tworząc przyjazną atmosferę. Zachęcam wszystkich do uczestniczenia w zajęciach Pilates prowadzonych przez Panią Basię.
  JEST SUPER!!

  • K.P mówi:

   Witam, Pani Doroto dziękuję za podzielenie się Pani odczuciami co do moich zajęć. Jest mi niezmiernie przykro, że nie sprostałam Pani oczekiwaniom. Na swoja obronę powiem tyle, że gdy wydaję „polecenie” – „Same” to nie dla tego ponieważ brak mi profesjonalizmu, tylko dla tego iż sprawdzam na jakim etapie układu jest większość grupy nie przerywając zajęć. Niniejszym wezmę sobie tą uwagę do serca.

  • Anonim mówi:

   Nie zgodzę się z Przedmówczynią w kwestii pani Kasi. Jako wieloletnia uczestniczka tego rodzaju zajęć mam porównanie pomiędzy instruktorami fitness zarówno z rejonu Brzeska, jak również Tarnowa i Krakowa. Pani Kasia prowadzi zajęcia z taką energią i pasją, że jest ona niemalże zaraźliwa i wyczuwalna w powietrzu. Pełen profesjonalizm, dużo inwencji twórczej. Zajęcia nigdy nie są nudne, dopracowane niemalże do perfekcji. Widać, że Pani Kasia jest profesjonalistką. Z zajęć zawsze wychodzę zmęczona, zadowolona i usatysfakcjonowana. W kwestii kontaktu z uczestniczkami – w razie jakichkolwiek trudności Pani instruktor zawsze służy radą i pomocą, poprawia ewentualne błędy, zwraca również uwagę na bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń, które zawsze dostosowane są do poziomu zaawansowania grupy, a komenda „SAME” nie jest bynajmniej spowodowana znudzeniem, czy zmęczeniem p. Kasi, ale momentem, w którym instruktor może ocenić postępy uczestniczących w zajęciach Pań. Z całą pewnością mogę stwierdzić, że Pani Kasia jest jedną z nielicznych w Naszym regionie instruktorek, które wykonują swoją pracę z takim zaangażowaniem. Przede wszystkim robi to dla Uczestników i z Uczestnikami. Oby więcej było wśród Nas ludzi z taką pasją.

  • Anna mówi:

   Ja tam wole p.Kasie !
   mój 7-letni syn i dwóch jego kolegów, których trenuje w ramach zajęć Akademii Piłkarskiej w Brzesku są w niej zauroczeni 🙂 dziękuje pięknie,tak trzymać i do zobaczenia na zajęciach.
   Pozdrawiam serdecznie, Anna

 3. Anonim mówi:

  Pani Basia jest super, dużo wymaga od siebie i od nas na zajęciach. Po pierwszych zajęciach wiadomo, że się tym zajmuje profesjonalnie. POLECAM

 4. Zofia mówi:

  Aerobik z Panem Andrzejem to gwarantowana dawka pozytywnej energii, mnóstwo spalonych kalorii a przede wszystkim świetna zabawa. Pan Andrzej to INSTRUKTOR PROFESJONALISTA, który prowadzi zajęcia z dużym zaangażowaniem – tłumaczy jak należy poprawnie wykonywać ćwiczenia. Zapewnia miłą i przyjazną atmosferę. Każde zajęcia Aerobiku z Panem Andrzejem to nowe wyzwania. Na przykład wczorajszy trening – prowadzony był w zupełnie innej formie niż wcześniejsze. Uważam, że jest to ciekawy i oryginalny pomysł urozmaicenia zajęć -.dla mnie SUPER. Pan Andrzej swoją energią i uśmiechem potrafi zmobilizować grupę do dużego wysiłku fizycznego, co sprawia, że każdy trening jest efektywny. Najlepszym dowodem na to jest fakt, że uczestniczki zajęć zawsze wychodzę zadowolona i uśmiechnięte. Dużym atutem jest świetna muzyka.
  Super zajęcia, wzmacniające i kształtujące sylwetkę – POLECAM WSZYSTKIM !!!!!

 5. Zofia mówi:

  Polecam również Pilates, który prowadzi Pani Basia. Uczestniczę w nich systematycznie, Szkoda, że treningi te, są tylko jeden raz w tygodniu. Na zajęciach panuje bardzo przyjazna atmosfera. Uczymy się jak połączyć dobrą zabawę, z odkrywaniem ukrytych możliwości swojego ciała. Pani Basia jest instruktorką, która ma FANTASTYCZNY kontakt z grupą. Przywiązuje uwagę do poprawnego wykonywania ćwiczeń, dbając jednocześnie o nasze bezpieczeństwo. Służy profesjonalną pomocą, jeśli ktoś nieprawidłowo wykonuje ćwiczenia (CO JEST BARDZO CENNE). Ma indywidualne podejście do każdego uczestnika.
  Bardzo fajna forma prowadzenia zajęć – ZACHĘCAM DO UDZIAŁU W TYCH ZAJĘCIACH – NAPRAWDĘ WARTO!!!

 6. Kasia Mateusz mówi:

  Pierwszy taniec wyszedł świetnie, a zabawa na weselu przednia!
  Droga była trudna ale cierpliwość Andrzeja nieograniczona 🙂
  Dzięki profesjonalnemu podejściu, miłej atmosferze i olbrzymiemu doświadczeniu zyskaliśmy kolejną pasję – taniec.
  Pozdrawiamy Cię gorąco!!

  ps. fotki wysłaliśmy na maila

 7. admin mówi:

  Dziękuje za wszystkie opinie. Zarówno te pozytywne jak i te negatywne. Proszę jednak zważyć na fakt że jest to dział do wyrażania opinii na temat zajęć i instruktorów a nie zdania o piszących te opinie. Kolejne wpisy nie kwalifikujące się nie będą akceptowane przez moderatora.

  W naszej akademii jest wielu instruktorów. Każdy jest profesjonalistą ale i też każdy prowadzi inaczej zajęcia. Dzięki temu można wybrać odpowiadającego swoim preferencjom instruktora.

  Pozdrawiam
  AU

 8. Jola mówi:

  Korzystałam tylko z zajęć z Andrzejem i uważam że potrafi stworzyć bardzo miłą atmosferę.
  Aerobik – mi odpowiadały jego zajęcia rodzaj ćwiczeń tempo itd. Na jego zajęciach dobrze się czuły zarówno osoby które chodzą już jakiś czas jak i te które przychodzą sporadycznie czy były po raz pierwszy.
  Nauka tańca – była dla nas niezłą rozrywką mogliśmy się „zaprzyjaźnić” z tańcem bez żadnego stresu. Za co jesteśmy mu bardzo wdzięczni.

 9. Z.M. mówi:

  Korzystam z usług Brzeskiej Akademii Ruchu od dłuższego czasu. Uważam, że jest to miejsce stworzone dla WSZYSTKICH, którzy lubią aktywnie spędzać wolny czas. Bogata oferta zajęć pozwala na korzystanie z różnych form aktywności fizycznej. Przyjazna atmosfera na zajęciach oraz instruktorzy, którzy starają się sprostać naszym oczekiwaniom to niewątpliwe plusy Brzeskiej Akademii Ruchu. Sala w której odbywają się zajęcia fitness wyposażona jest w lustra – co pomaga poprawnie wykonywać ćwiczenia. DUŻYM ATUTEM Brzeskiej Akademii Ruchu jest klimatyzacja, która daje poczucie komfortu podczas ćwiczeń. Jest to bardzo ważne-szczególnie w lecie.
  Panie Andrzeju-Dance Aerobik w czwartek był PRZYJEMNOŚCIĄ (mimo upałów jakie utrzymywały się w ostatnich dniach). Bardzo fajna forma prowadzenia zajęć, odpowiednio dobrane ćwiczenia i klimatyzacja sprawiły, że mogłyśmy POSZALEĆ i MIŁO SIĘ ZMĘCZYĆ.
  Pani Basiu-gratuluję inwencji twórczej na Pilatesie w ostatni piątek. Ćwiczenia z piłkami były SUPER. Zajęcia były efektywne bo odczuwamy mięśnie brzucha i NIE TYLKO.
  Uważam, że Brzeska Akademia Ruchu to miejsce warte uwagi i dołączenia do grona aktywnych. POLECAM WSZYSTKIM.

 10. N.W. mówi:

  Witam…miałam przyjemność uczestniczyć w czwartkowych zajęciach hi-lo/ TBC p.Kasi było super. Zajęcia były prowadzone bardzo fajnie z wykorzystaniem krzeseł, ciekawa odmiana i urozmaicenie 🙂 na kolejnych zajęciach były ćwiczenia z taśmami 🙂 poczułam w końcu że mam mięśnie…Jestem osobą która zaczyna Swoją przygodę z fitnessem i jak dla mnie super. Podejście pani Kasi jako do świeżynki bardzo profesjonalne…POLECAM

 11. Katarzyna mówi:

  Aerobik u Andrzeja to świetny relaks i zastrzyk pozytywnej energii. Każde zajęcia prowadzone są w ciekawej formie, idealnym tempie no i fajnej muzyce.
  Uczestniczę także w zajęciach tanecznych, które prowadzi Andrzej, zawsze w miłej atmosferze, na luzie, bez żadnego stresu – nawet kiedy czasem coś nie wychodzi 😉 Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do każdego uczestnika, pełne zaangażowanie ale przede wszystkim pasja.
  Taniec od dawna kusił mnie swoim pięknem, dynamiką, tą żywotnością i swobodą w wyrażaniu emocji. Choć tak naprawdę dopiero go poznaję, sprawia mi dużą przyjemność 🙂

 12. Mariusz&Ewa mówi:

  Cześć! Chcieliśmy wyrazić opinię na temat nauki pierwszego tańca przez Andrzeja Urbana. Atmosfera prowadzonych lekcji, profesjonalizm i elastyczny dobór godzin sprawił, że mimo naszego braku zaawansowania i paru godzin z Andrzejem, Nasz 1-szy taniec spotkał się z wieloma pozytywnymi komentarzami gości i nie tylko :)) !

 13. Asia & Dominik mówi:

  My również przygotowywaliśmy się do Naszego PIERWSZEGO TAŃCA pod okiem Andrzeja. Pomimo naszych spóźnień i braku przygotowania udało nam się dzięki PROFESJONALNEMU INSTRUKTOROWI POZYTYWNIE zszokować naszych gości weselnych i bawić się świetnie do białego rana!!!!

  To jeszcze nie koniec naszej przygody z Tańcem…:D

  pozdrawiamy

 14. Z.M. mówi:

  Systematycznie uczęszczam na ZUMBE w poniedziałki i piątki, którą prowadzi Pani Kasia Dudek. Uważam, że są to zajęcia przeznaczone dla wszystkich, niezależnie od zdolności ruchowych i doświadczenia w tańcu czy fitnessie. Bardzo podoba mi się forma prowadzenia zajęć. Pani Kasia tłumaczy każdy układ – co jest ważne, szczególnie gdy ktoś zaczyna swoją przygodę z ZUMBĄ. Nieskomplikowane kroki taneczne, urozmaicona kombinacja ruchów i energiczna muzyka tworzą efektywny trening, który jest świetną zabawą i relaksem.
  Uważam, że Pani Kasia jest profesjonalną instruktorką ZUMBY. Uśmiechem i zaangażowaniem zjednuje sobie sympatie osób , które tak licznie przychodzą na zajęcia. Tworzy fajną atmosferę i nawet wtedy, gdy nie wszystkie układy nam WYCHODZĄ – wszyscy są uśmiechnięci i świetnie się bawią. POLECAM TE ZAJĘCIA BO JEST SUPER………..

 15. Anonim mówi:

  Witam,

  Mam pytanie dotyczące promocji w ferie, dlaczego tylko część zajęć podlega promocji? Czy są to zajęcia niecieszące się powodzeniem, że zostały wyszczególnione? Jakie zajęcia należy zatem wybrać aby nie żałować- te droższe czy tańsze?

 16. Uczestniczka WYJĄTKOWEGO ŚWIETA KOBIET mówi:

  WITAM
  Dzień Kobiet w Brzeskiej Akademi Ruchu był MEGA IMPREZĄ. Bogata oferta zajęć umożliwiła wszystkim Paniom aktywnie spędzić to WYJĄTKOWE ŚWIĘTO. Impreza była doskonale zorganizowana. Instruktorzy zadbali o moc atrakcji. Porady pani dietetyk i konsultacje kosmetyczne cieszyły się dużym zainteresowaniem. Wszystkie zajęcia były ciekawie prowadzone-dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.
  LATINO z Andrzejem było fantastycznym wstępem do dalszej SZALONEJ ZABAWY. Świetna atmosfera, genialny kontakt z grupą, znakomita muzyka i FENOMENALNIE poprowadzone zajęcia sprawiły, że udział w LATINO był dla nas wszystkich ogromną frajdą.
  „WISIENKĄ NA TORCIE” tego WYJĄTKOWEGO ŚWIETA KOBIET była oczywiście GORĄĄĄCA Zumba z Kasią Dudek. Jak zawsze- pełna pozytywnej energii KASIA, poprowadziła MEGA ZUMBAAASTYCZNĄ ZABAWĘ, w czasie której dało się zauważyć MNÓSTWO ENDORFIN krążących po sali BAR. Stąd też uśmiechy i zadowolone miny wszystkich uczestniczek.
  Zwieńczeniem imprezy było losowanie nagród i BARDZO MIŁA niespodzianka od właściciela Brzeskiej Akademi Ruchu dla KAŻDEJ PANI. Zdecydowana większość Pań, które tak licznie przybyły na imprezę, przebrnęła przez cały „maraton” od pierwszych do ostatnich zajęć. Oznacza to, że impreza odniosła sukces i wszyscy świetnie się bawili.
  Sukces tej imprezy ma swoje źródło w pasji i charyźmie Andrzeja – właściciela BAR oraz zaangażowaniu wszystkich instruktorów.
  GRATULUJEMY organizatorom i czekamy na kolejne takie imprezy.
  Pozdrawiam
  ZM

 17. MA mówi:

  P. Andrzej jest niezwykły, nie dość, że profesjonalista to jeszcze przesympatyczny, zarażający swoim entuzjazmem, energią, pogodą ducha. Przede wszystkim pomógł mi uwierzyć w siebie i swoje umiejętności. Bardzo gorąco polecam zajęcia z P. Andrzejem.

 18. KL mówi:

  Polecam indywidualne zajęcia taneczne z Panem Andrzejem. Profesjonalnie przygotowuje do pierwszego tańca, wybierając układ na miarę możliwości tanecznych kursantów.

 19. Z.M. mówi:

  WIELKIE POWROTY…………… 🙂
  Niedopuszczalne warunki na „nowej sali” (siłownia pod sklepem SPAR ), w czasie poniedziałkowych zajęć Zumby, NATYCHMIASTOWA reakcja Andrzeja – właściciela Brzeskiej Akademii Ruchu i znowu wróciliśmy na „starą sale” (Głowackiego 26). Cieszymy się bo nadal możemy uczestniczyć w zajęciach fitness, a ćwicząc w dogodnych warunkach odczuwać radość z ruchu. Potwierdzeniem tego jest piątkowa Zumba. TO BYŁO TOTALNE SZALEŃSTWO. Kasiu nie wiem jak Ty to robisz , ale jak tylko zaczniesz zajęcia, Twoja niesamowita energia wprost ogarnia wszystkich wokół. Jak zawsze na Zumbie, sala była wypełniona licznie przybyłymi uczestnikami zajęć. Uśmiechnięta instruktorka – Kasia Dudek wyciskała z nas „siódme poty”, a zebrani całkowicie zapomnieli o wszystkim co dzieje się poza salą i w doskonałych nastrojach, z uśmiechami na twarzach, oddali się ŚWIETNEJ ZABAWIE. Tryskająca energią Kasia, która poprowadziła zajęcia z DUŻĄ DAWKĄ HUMORU oraz fantastycznie dobrana muzyka do ćwiczeń sprawiły, że godzina minęła bardzo szybko. Wręcz nie możemy się doczekać kolejnych zajęć. Teraz mogę śmiało stwierdzić, że Zumba z Kasią Dudek to „SERCE” Brzeskiej Akademii Ruchu i zapewniam wszystkich, że to „SERCE BIJE BAAAAARDZO MOCNO”. Kasiu – Zumba z Tobą to „uzależnienie” ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu – GRATULUJĘ.

  Pozdrawiam
  Zofia

 20. Halcia mówi:

  Polecam wszystkie zajęcia w Brzeskiej Akademii Ruchu od poniedziałku do piątku, są świetne, każdy znajdzie coś dla siebie.
  (osobiście korzystam i gorąco polecam !!!).
  Halcia

 21. Z.M. mówi:

  Systematycznie uczęszczam na interwały do Brzeskiej Akademii Ruchu. Myślę, że jest to świetna forma ruchu dla wszystkich, którzy lubią „INTENSYWNE ZAJĘCIA” .Trening interwałowy polega na tym, że ćwiczymy na zmianę z wyższą i niższą intensywnością z krótkimi odpoczynkami. Interwały angażują do pracy wszystkie mięśnie, a dzięki zmiennemu programowi nasze ciało nie przyzwyczaja się do jednostajnej pracy – właśnie to sprawia, że Interwały są skuteczne a uczestnicy naszych treningów, którzy systematycznie ćwiczą bardzo szybko zauważą pierwsze efekty swojej pracy.
  Wiele osób uważa, że to rodzaj wysiłku zarezerwowany tylko dla zaawansowanych, ale to nieprawda. W zajęciach może uczestniczyć każdy, wystarczy tylko odpowiednio dobrać intensywność a osoby początkujące na wstępie powinny nauczyć się odpowiedniej techniki ćwiczeń. Tutaj możemy liczyć na pomoc naszego instruktora- Andrzeja Urbana, który dokłada wszelkich starań, aby każdy uczestnik zajęć czuł się komfortowo i prawidłowo, w odpowiednim dla siebie tempie wykonywał ćwiczenia.
  Andrzej dostosowuje program ćwiczeń do naszych potrzeb i możliwości. Objaśnia każde ćwiczenie i zawsze znajduje sposób, żeby efektywnie spożytkować czas spędzony na treningu i do maksimum wykorzystać możliwości uczestników zajęć.
  Uważam, że interwały mają wiele zalet: doskonale budują kondycję i wytrzymałość , poprawiają wydolność, kształtują sylwetkę. Poza tym to najlepszy sposób na szybkie spalanie tkanki tłuszczowej. Jest to jedyny rodzaj treningu, który przyspiesza nasz metabolizm na dłużej niż czas trwania samego wysiłku.
  Nieustanna konieczność zmiany tempa i kontrolowania czasu sprawia, że trening interwałowy nie jest nudny. Polecam go wszystkim, którzy lubią „DOBRĄ FORMĘ RUCHU”
  Z.M.

 22. magdalena mówi:

  po ostatniej kontuzji zdecydowanie odradzam zajęcia pana Andrzeja, totalny brak profesjonalizmu a nawet podstawowej wiedzy merytorycznej.
  pewnie wiekszość komentarzy ustawiona no ale cóż taka moja opinia

  • Andrzej mówi:

   Witam. Na wstępie chciałbym najmocniej przeprosić za zaistniałą sytuację, szczególnie jeśli faktycznie powodem kontuzji było uczestnictwo w moich zajęciach. Na każdych zajęciach zwracam szczególną uwagę na indywidualne podejście każdego ćwiczącego do wykonywanych ćwiczeń. Każda technika ma łatwiejszą formę dla osób początkujących bądź chcących ćwiczyć mniej intensywnie. Nie mniej ważne jest rzetelne uczestnictwo w całej rozgrzewce tak by mięśnie były odpowiednio przygotowane do wysiłku. Należy jednak brać pod uwagę to, że interwały to z założenia wysiłek o dużej skuteczności ale i intensywności dlatego jeśli organizm nie jest przyzwyczajony to należy zacząć od zajęć mniej intensywnych bądź trzeba zwracać szczególną uwagę na dopasowanie techniki ćwiczeń do własnego organizmu. Była by to pierwsza kontuzja na moich zajęciach dlatego jeśli to możliwe to chciałbym z Panią porozmawiać na jej temat tak by ustalić jej pochodzenie i ewentualnie zapobiec kolejnym – mój telefon 607 479 809 mail urban.andrzej@gmail.com
   Pozdrawiam
   Andrzej Urban

 23. A. mówi:

  Zdecydowanie polecam. Zajęcia grupowe jak i te indywidualne na wysokim poziomie. Profesjonalne podejście, fajni ludzie i miła atmosfera – naprawdę warto!

 24. N.K mówi:

  ja chciałam się zapisać

 25. Ania mówi:

  Czy ktoś już uczestniczył w zajęciach tanecznych dla Pań? Jeżeli tak to napiszcie coś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.