Nowości

Magdalena MagOO Michalak

Choreograf tańca Dancehall oraz Street Dance oraz Licencjonowany instruktor Zumba, Bokwa&Fitness. Zakochana w tańcu i muzyce od czubków palców po same uszy. Zajęcia z Magdą to prawdziwa fuzja muzyki, tańca, dobrej zabawy i spalonych kalorii. Swoją energią potrafi zarazić największego ponuraka i sprawić, że godzina zajęć będzie najlepszą godziną w ciągu całego dnia 🙂
Prywatnie – jest prawdziwą szczęściarą. Ma czwórkę dzieci, męża, rezolutnego jamnika i wielką pasję. Pasję do szydełkowania.Prowadzi swojego bloga –  http://magoomama.blogspot.com/ . Uwielbia wędrówki po górach, herbatę gruszkową i cieszyć się dobrymi chwilami.

Studio Tańca MagOO to miejsce nastawione na naukę wszystkiego co otacza szeroko pojętą kulturę uliczną czyli Street Dance oraz Dance Hall. To miejsce gdzie każdy czy to duży czy mały zdobędzie wiedzę a przy tym będzie się świetnie bawić w gronie wyjątkowych ludzi. Na zajęciach oprócz tańca dowiesz się o historii tańca i muzyki.Najważniejsze w naszym działaniu jest zarazić każdego miłością do tańca i pomóc w tym, aby każdy odnalazł swój własny styl. Odkryj siebie w tańcu. Daj się ponieść muzyce i emocjom Taniec to nie układ figur, żeby się go nauczyć trzeba go pokochać.

Małgorzata Wojkowska

Absolwentka kierunku wychowanie fizyczne ze specjalnością: gimnastyka korekcyjna w PWSZ w Tarnowie. Studia licencjackie ukończyła z wyróżnieniem za pracę dyplomową. Dalsze kształcenie podjęła w Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, gdzie uzyskała tytuł zawodowy magistra. Instruktor dyscypliny sportu: pływanie. W 2009 r. rozpoczęła współpracę z BOSiR, prowadząc zajęcia nauki i doskonalenia pływania dla dzieci i młodzieży.      Prywatnie żona i mama.  Zainteresowania: rozwój fizyczny i motoryczny, książka, film.

Gimnastyka korekcyjna – zajęcia z gimnastyki korekcyjnej przeznaczone są da dzieci  wieku powyżej 6 lat, w grupach do 10 osób. Są to zajęcia przeznaczone dla dzieci z wadami postawy, m.in. plecami okrągłymi, wklęsłymi, wklęsło-okrągłymi, wadami kolan, stóp. Ruch podporządkowany jest celom terapeutycznym.  Ćwiczenia te są połączeniem  elementów korekcji wad postawy z ruchową aktywnością w formie gier, zabaw.  Zajęcia prowadzone są przez fizjoterapeutę oraz nauczyciela wychowania fizycznego- specjalność gimnastyka korekcyjna.

Zajęcia odbywają się we wtorki, godz. 16.00

Na zajęcia obowiązują zapisy pod nr telefonu 601240610. 

Małgorzata Łaczek-Wójtowicz

Wykształcenie: mgr fizjoterapii, absolwentka AWF w Krakowie

Dodatkowe kwalifikacje i szkolenia:

Instruktor Matwork Pilates, Pilates dla kobiet w ciąży i osób starszych, Pilates zdrowy kręgosłup, Pilates Pelvic Power, Instruktor rekreacji ruchowej, specjalność fitness, nowoczesne formy gimnastyki

Szkolenia:

Open Mind Pilates School, Krakowska Akademia Pilates- Pilates,ELITE POLAND FITNESS SCHOLL- Elite and Friends Stars Show 2, Thera-Band – Academy: Ćwiczenia oporowe i równoważne z zastosowaniem przyborów Thera-Band, Thera-Band Academy: Sensomotoryka, korekcja wad postawy

Doświadczenie zawodowe:

od 2002 roku- instruktor w wielu tarnowskich klubach fitness, m.in. Forma, Com Com Zone, TTKF i

inne: od 2005 roku- wykładowca w PWSZ w Tarnowie,

Joga– trening ten intensywnie wzmacnia ciało, jest połączeniem treningu siły i elastyczności. Równomiernie rozwija całe ciało, angażując nie tylko mięśnie, ale również umysł. Ćwiczenia te mają na celu poprawę postawy ciała, harmonijny rozwój całego ciała, uelastycznienie mięśni i zwiększania ruchomości w stawach, utrzymanie lub poprawę ruchomości kręgosłupa. Świadomy oddech pozwala zredukować poziom stresu, uspokaja umysł.

Prow: M.Łaczek-Wójtowicz

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.